Informace k pobytu

informace-k-pobytu

Informace k pobytu

Prosíme o přečtení následujících informací.

Najdete zde informace o možnosti transferu z letiště, informace o depozitu, času příjezdu a odjezdu a další.

Platí pro všechny naše Relax apartmány a domy

Časy ubytování

Příjezd po 15:00 v první den pobytu

 

Dům nebo apartmán je třeba opustit nejdéle do 10:00 v poslední den odjezdu.

 

Transfer z/na letiště

– Pokud máte zájem využít náš transfer, dejte nám prosím včas vědět (nejlépe při rezervaci pobytu, aby smluvní řidič měl ještě volný termín)

 

– Ceny jsou od 50 euro/celé auto/jedna jízda. Při rezervaci Vám sdělíme přesnou částku a předáme Vám kontakt přímo na řidiče

 

– Náš řidič Vás vyzvedne přímo na letišti Alicante a také Vám zašle přesné instrukce k vyzvednutí. Zaveze vás přímo do domu nebo apartmánu, po cestě Vám zodpoví možné otázky, ukáže Vám apartmán, předá klíče a vybere vratný depozit

Depozit

Vratný depozit předáte řidiči který vám předá apartmán – v případě, že nevyužijete transfer s naším řidičem, klíče a apartmán vám předá pověřená osoba a také od Vás vybere vratný depozit. V tomto případě se také platí poplatek 20 euro za předání klíčů (check-in) a 20 euro za předání klíčů zpět (check-out). Pokud je čas příjezdu nebo odjezdu mimo 08:00 – 22:00 poplatek se navyšuje o dalsích 20 euro za brzký nebo pozdní check-in nebo check-out.

 

Depozit je ve výši 150 euro, nebo 4000kč

Pravidla

Ve všech apartmánech i domech je přísný zákaz kouření, pobytu zvířat a pořádání párty a rozluček se svobodou (v případě porušení, se nebude vracet depozit a použije se na vyčištění a úklid nemovitosti)

 

Návštěvy jsou možné po předešlé domluvě s námi. Pokud zůstane někdo navíc na noc a kapacita to dovoluje, je to možné po předchozí domluvě s námi s tím, že je třeba zaplatit poplatek za hosta/hosty navíc.

 

Žádáme všechny naše hosty, aby dodržovali místní pravidla ( např. noční klid, otvírací hodiny bazénu nebo posilovny a také udržovali pořádek a čistotu ve společných prostorách ) a všichni si tak užili svojí dovolenou na maximum.

relaxapartments.info
Copyright © 2023